تاریخچه مشهد فورجینگ


شرکت مشهد فورجینگ با بیش از 30 سال سابقه تولید به روش فورج گرم در راستای خدمت به جامعه صنعت کشور، گام برمی دارد. در سال 1364 با یک خط تولید فورج 1000 تن برای دفاع از کشور ایران با صنایع نظامی شروع به فعالیت کرد و از سال 1370 در صنعت قطعات جلوبندی انواع خودرو، تولید قطعات را آغاز نمود. در سال 1377 موفق به اخذ کد سازنده در شرکت ساپکو شد و دوران طلایی این شرکت از سال 138 با راه اندازی خط تولید 1600 تن آغاز گردید.


در ادامه با اخذ گواهینامه های سیستم های مدیریت کیفیت در عرصه قطعات جلوبندی خودروها، انواع شاتون موتورهای خودروهای داخلی و قطعات گیربکس تراکتورها فعالیت خود را ادامه داد. سپس در سال 1387 یک خط تولید فورج 1000 تن دیگر به خطوط تولید گردید. همچنین در همان سال یک خط سبک 500تن برای تولید قطعات سبک تا وزن 700 گرم به بهره برداری رسید. در حال حاضر این مجموعه تولیدی با پنج خط فعال در دو شیفت کاری در مساحتی حدود 7500 متر مربع با تولید ماهانه حدود 450 هزار قطعه و تناژ بالغ بر 700 تن در ماه انواع قطعات از 300 گرم تا 18 کیلوگرم را در برنامه ریزی کاری خود گنجانده است.


چشم انداز


ارتقای عملکرد و جایگاه شرکت مشهد فورجینگ با تولید اقتصادی و پایدار در سطح کلاس جهانی و کسب مزیتهای رقابتی همسو با سرآمدی عملیاتی در بین تولید کنندگان فورج کشور تا سال 1405.


ماموریت

شرکت مشهد فورجینگ با تولید انواع قطعات صنعتی به روش فورجینگ ، منطبق با استانداردهای بین المللی بعنوان یکی از مجموعه های صنعتی معتبر در استان خراسان رضوی ، مولفه های توسعه پایدار را در ارائه محصول به جامعه ذینفعان در نظر داشته و از طریق بهبود و ارزش افزایی در فرآیندهای سازمانی در این مسیر قرار گرفته است.


ارزش ها

• اهتمام به تولید اقتصادی ، بهره ور و ارزش افزا همسو با اهداف کلان شرکت .
• اهتمام به اصل فرآیند گرایی با محوریت مشتری مداری .
• تعهد و پاسخگویی به ارزشهای جامعه و ذینفعان .
• اهتمام به کرامت ، رشد و توسعه منابع انسانی .