درباره ما

تاریخچه مشهد فورجینگ

شرکت مشهد فورجینگ با بیش از 30 سال سابقه تولید به روش فورج گرم در راستای خدمت به جامعه صنعت کشور، گام برمی دارد. در سال 1364 با یک خط تولید فورج 1000 تن برای دفاع از کشور ایران با صنایع نظامی شروع به فعالیت کرد و از سال 1370 در صنعت قطعات جلوبندی انواع خودرو، تولید قطعات را آغاز نمود. در سال 1377 موفق به اخذ کد سازنده در شرکت ساپکو شد و دوران طلایی این شرکت از سال 138 با راه اندازی خط تولید 1600 تن آغاز گردید. در ادامه با اخذ گواهینامه های سیستم های مدیریت کیفیت در عرصه قطعات جلوبندی خودروها، انواع شاتون موتورهای خودروهای داخلی و قطعات گیربکس تراکتورها فعالیت خود را ادامه داد. سپس در سال 1387 یک خط تولید فورج 1000 تن دیگر به خطوط تولید گردید.
همچنین در همان سال یک خط سبک 500تن برای تولید قطعات سبک تا وزن 700 گرم به بهره برداری رسید. در حال حاضر این مجموعه تولیدی با پنج خط فعال در دو شیفت کاری در مساحتی حدود 7500 متر مربع با تولید ماهانه حدود 450 هزار قطعه و تناژ بالغ بر 700 تن در ماه انواع قطعات از 300 گرم تا 18 کیلوگرم را در برنامه ریزی کاری خود گنجانده است.

چشم انداز

ارتقای عملکرد و جایگاه شرکت مشهد فورجینگ با تولید اقتصادی و پایدار در سطح کلاس جهانی و کسب مزیتهای رقابتی همسو با سرآمدی عملیاتی در بین تولید کنندگان فورج کشور تا سال 1405.

ارزش ها

• اهتمام به تولید اقتصادی ، بهره ور و ارزش افزا همسو با اهداف کلان شرکت .
• اهتمام به اصل فرآیند گرایی با محوریت مشتری مداری .
• تعهد و پاسخگویی به ارزشهای جامعه و ذینفعان .
• اهتمام به کرامت ، رشد و توسعه منابع انسانی .

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه

شرکت مشهد فورجینگ بعنوان یکی از شاخص‏ترین تولیدکنندگان قطعات فورج گرم در صنعت خودرو، ادوات کشاورزی، اتصالات فشار قوی، صنایع نفت و پتروشیمی ، گازطبیعی ، دفاع و قطعات مربوط به ماشین‏آلات سنگین و نیمه سنگین به منظور پویایی و تداوم تولید، ارائه محصولات با کیفیت برتر برمبنای اصل مشتری مداری و بهبود عملكرد ايمني و زيست محيطي ، خط مشی کیفی خود را مبتنی بر الزامات و اصول استانداردهاي :
IATF 16949:2016 – ISO/TS 29001: 2010 – ISO9001: 2015 – ISO14001:2015 – ISO45001: 2018
به شرح ذیل اعلام می دارد ودرهمین راستا مدیریت ارشد سازمان متعهد می گردد :

• نسبت به شناسایی مستمر نیازها و انتظارات و الزامات مشتریان خود بعنوان کلیدی ترین عامل پایداری سازمان اقدام نموده و کلیه اهداف و برنامه های خود را در راستای رفع نیازها و برآورده سازی انتظارات مشتریان خود انجام دهد

• با مدیریت مؤثر بر منابع مالی در دسترس و هزینه های جاری سازمان ، ضمن افزایش بازدهی سرمایه گذاری ها ، شرایط لازم را برای سودآوری بیشتر در راستای تحقق رضایت کلیه ذینفعان ایجاد می کنیم .

• با ترویج رویکرد فرآیندی و تفکر مبتنی بر ریسک در همه سطوح سازمان و فرآیندهای آن نسبت به تحقق نتایج مورد نظر اطمینان حاصل نماید .

• از طریق آموزش مستمر و فراگیر پرسنل و مشارکت کارکنان در راهبری فعالیتها و توسعه نظام مدیریت مشارکتی در راستای ایجاد محیطی پویا و رشد مسئولیت پذیری تلاش کند.

• در جهت افزایش سطح کیفیت محصولات و کاهش ضایعات و عدم انطباقها در محصولات و فرآیندها تا رسیدن به نقص صفر تلاش کند .

• بهبود مستمر در محصولات، فعاليت‏ها و فرايندهاي جاري سازمان را با هدف جلب رضايت مشتريان تضمین نماید .

• جهت پيشگيري از بيماري‏هاي شغلي كاركنان و خطرات و ريسك‏هاي ايمني كار به منظور افزايش سطح ايمني كاركنان تلاش کند .

• سازمان در تلاشی مسئولانه اهتمام ویژه خود را در انجام وظایف و تعهدات اجتماعی خود از طریق رعایت مقررات قانونی و الزامات ایمنی و زیست محیطی اثبات نماید .

• از مصرف بی رویه منابع و كاهش و پيشگيري از آلودگي‏هاي محيط زيست جلوگیری نماید .

فهرست